Field Default Value Display (1.0.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Closed
it: Chiuso

en: None
it: Nessuno

en: Open
it: Aperto

en: Hidden
it: Nascosto

en: Default value
it: Valore predefinito
