Field Default Value Display (1.0.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Closed
jv: Ditutup

en: None
jv: Nihil

en: Open
jv: Dibuka

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Default value
jv: Biji gawan
