Field Default Value Display (1.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Closed
km: បាន​បិទ

en: None
km: គ្មាន

en: Open
km: បើក

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម
