Field Default Value Display (1.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Closed
my: ပိတ်ပါ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး
