Field Default Value Display (1.0.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Closed
pl: Zamknięte

en: None
pl: Brak

en: Open
pl: Otwarte

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Default value
pl: Wartość domyślna
