Field Default Value Display (1.0.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Closed
ru: Закрыто

en: None
ru: Нет

en: Open
ru: Открыть

en: Hidden
ru: Скрытый

en: Default value
ru: Значение по умолчанию
