Field Default Value Display (1.0.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Closed
sk: Uzavreté

en: None
sk: Žiadne

en: Open
sk: Otvorené

en: Hidden
sk: Skryté

en: Default value
sk: Predvolená hodnota
