Field Default Value Display (1.0.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Closed
sv: Stängd

en: None
sv: Ingen

en: Open
sv: Öppen

en: Hidden
sv: Dold

en: Default value
sv: Förvalt värde
