Field Default Value Display (1.0.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Closed
az: Bağlıdır

en: None
az: Yoxdur

en: Open
az: Aç

en: Hidden
az: Gizli

en: Default value
az: Standart qiymət
