Field Default Value Display (1.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Closed
bo: ཁ་བརྒྱབ་ཟིན

en: None
bo: མེད།

en: Open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས
