Field Default Value Display (1.0.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Closed
ca: Tancat

en: None
ca: Cap

en: Open
ca: Obert

en: Hidden
ca: Ocult

en: Default value
ca: Valor predeterminat
