Field Default Value Display (1.0.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Closed
cs: Zavřená

en: None
cs: Žádné

en: Open
cs: Otevřené

en: Hidden
cs: Skryté

en: Default value
cs: Výchozí hodnota
