Field Default Value Display (1.0.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Closed
cy: Ar gau

en: None
cy: Dim

en: Open
cy: Ar agor

en: Hidden
cy: Wedi cuddio

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod
