Field Default Value Display (1.0.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Closed
de: Geschlossen

en: None
de: Keine

en: Open
de: Geöffnet

en: Hidden
de: Ausgeblendet

en: Default value
de: Standardwert
