Field Default Value Display (1.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Closed
el: Έχει κλείσει

en: None
el: Κανένα

en: Open
el: Ανοιχτά

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή
