Field Default Value Display (1.0.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Closed
eo: Fermita

en: None
eo: Neniu

en: Open
eo: Malfermu

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro
