Field Default Value Display (1.0.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Closed
eu: Itxita

en: None
eu: Bat ere ez

en: Open
eu: Ireki

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Default value
eu: Balio lehenetsia
