Field Default Value Display (1.0.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Closed
fr: Fermé

en: None
fr: Aucun(e)

en: Open
fr: Ouvert

en: Hidden
fr: Caché

en: Default value
fr: Valeur par défaut
