Field Default Value Display (1.0.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Closed
gl: Pechada

en: None
gl: Ningún

en: Open
gl: Aberta

en: Hidden
gl: Oculto

en: Default value
gl: Valor predefinido
