Field Default Value Display (1.0.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Closed
hr: Zatvoreno

en: None
hr: Nema

en: Open
hr: Otvoreno

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Default value
hr: Zadana vrijednost
