Field Default Value Display (1.0.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Closed
id: Ditutup

en: None
id: Tiada

en: Open
id: Buka

en: Hidden
id: Tersembunyi

en: Default value
id: Nilai bawaan
