Field Default Value Display (1.0.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Closed
ja: クローズド

en: None
ja: なし

en: Open
ja: オープン

en: Hidden
ja: 非表示

en: Default value
ja: デフォルト値
