Field Default Value Display (1.0.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Closed
ka: დახურულია

en: None
ka: არცერთი

en: Open
ka: ღია

en: Hidden
ka: დამალული

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
