Field Default Value Display (1.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Closed
ku: داخراوە

en: None
ku: هیچ

en: Open
ku: کراوە

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی
