Field Default Value Display (1.0.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Closed
lt: Uždara

en: None
lt: Joks

en: Open
lt: Atvira

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė
