Field Default Value Display (1.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Closed
lv: Slēgts

en: None
lv: Nav

en: Open
lv: Atvērts

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība
