Field Default Value Display (1.0.0) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Closed
ms: Ditutup

en: None
ms: Tiada

en: Open
ms: Buka

en: Hidden
ms: Terselindung

en: Default value
ms: Nilai lalai
