Field Default Value Display (1.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान
