Field Default Value Display (1.0.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Closed
oc: Tampat

en: None
oc: Pas cap

en: Open
oc: Dobèrt

en: Hidden
oc: Amagat

en: Default value
oc: Valor per defaut
