Field Default Value Display (1.0.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Closed
fa: بسته شده

en: None
fa: هیچ

en: Open
fa: باز

en: Hidden
fa: پنهان

en: Default value
fa: مقدارپیشفرض
