Field Default Value Display (1.0.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Closed
ro: Închis

en: None
ro: Nimic

en: Open
ro: Deschideți

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Default value
ro: Valoare implicită
