Field Default Value Display (1.0.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Closed
sl: Zaprto

en: None
sl: Brez

en: Open
sl: Odprto

en: Hidden
sl: Skrito

en: Default value
sl: Privzeta vrednost
