Field Default Value Display (1.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Closed
ta: மூடப்பட்டது

en: None
ta: இல்லை

en: Open
ta: திற

en: Hidden
ta: மறைந்தது

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு
