Field Default Value Display (1.0.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Closed
tr: Kapalı

en: None
tr: Hiçbiri

en: Open
tr: Açık

en: Hidden
tr: Gizli

en: Default value
tr: Varsayılan değer
