Field Default Value Display (1.0.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Closed
uk: Закрито

en: None
uk: Немає

en: Open
uk: Відкрито

en: Hidden
uk: Приховано

en: Default value
uk: Базове значення
