Field Default Value Display (1.0.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Closed
ur: بند کردیا گیا

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Open
ur: کھلا

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا

en: Default value
ur: طے شدہ قدر
