Field Default Value Display (1.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Closed
vi: Đóng

en: None
vi: Không có

en: Open
vi: Mở

en: Hidden
vi: Ẩn

en: Default value
vi: Giá trị mặc định
