Field Encryption (3.0.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Operations
bg: Действия

en: Settings
bg: Настройки

en: Field
bg: Поле

en: Property
bg: Свойство
