Field Encryption (3.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Operations
eo: Operacioj

en: Settings
eo: Agordoj

en: Field
eo: Kampo

en: Entity type
eo: Speco de ento
