Field Encryption (3.0.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Encryption
kn: ಗೂಢಲಿಪೀಕರಣ

en: Properties
kn: ಗುಣಗಳು

en: Encrypt
kn: ಗೂಢಲಿಪೀಕರಿಸು
