Field Encryption (3.0.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Field
lt: Laukelis

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Field types
lt: Laukelių tipai
