Field Encryption (4.0.0-beta2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Operations
da: Handlinger

en: Settings
da: Indstillinger

en: Field
da: Felt

en: Property
da: Egenskab

en: Entity type
da: Entity-type

en: Properties
da: Egenskaber

en: Field types
da: Felttyper

en: Base field
da: Basisfelt
