Field Encryption (4.0.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ
