Field Encryption (4.0.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Field
cy: Maes

en: Properties
cy: Priodweddau
