Field Encryption (4.0.0) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Operations
es: Operaciones

en: Settings
es: Configuración

en: Field
es: Campo

en: Property
es: Propiedad

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Batch size
es: Tamaño del lote

en: Properties
es: Propiedades

en: Placeholder
es: Marcador de posición

en: Field types
es: Tipos de campo

en: Base field
es: Campo base
