Field Encryption (4.0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Field
eu: Eremua

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Field types
eu: Eremu motak
