Field Encryption (4.0.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Operations
pl: Operacje

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Field
pl: Pole

en: Property
pl: Właściwość

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Properties
pl: Właściwości

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Field types
pl: Typy pól

en: Base field
pl: Pole podstawowe
