Field Encryption (8.x-2.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Settings
hr: Postavke

en: Field
hr: Polje

en: Revision ID
hr: ID revizije

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Property
hr: Svojstvo

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
