Field Encryption (8.x-2.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Field
km: វាល

en: Revision ID
km: លេខ​សម្គាល់​ការពិនិត្យ​ឡើងវិញ

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល
