Field Encryption (8.x-2.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Field
ku: خانە

en: Revision ID
ku: IDی پێداچوونەوە

en: Field name
ku: ناوی خانە
